Profesjonalne wsparcie geotechniczne

Doradztwo techniczne oraz wsparcie w rozmowach
techniczno-handlowych

Oprócz przygotowania koncepcji projektowych, projektów, koncepcji, opinii itd. wspieramy w rozmowach techniczno-handlowych zarówno Inwestorów, Generalnych Wykonawców jak i Firmy specjalistyczne. Wyręczamy swoich klientów w zbieraniu atrakcyjnych ofert na prace budowlane Warto mieć nasze wsparcie po swojej stronie.

2D PROJEKT Sp. z o.o. dostarcza swoim klientom profesjonalne rozwiązania projektowe oraz dzieli się praktyczną wiedzą z dziedziny projektowania geotechnicznego w ramach bloga.

Potrzebujesz wsparcia w projektowaniu geotechnicznym?

Napisz lub zadzwoń i uzyskaj fachową pomoc.

Najczęstsze pytania

Jak wygląda wsparcie klientów 2D Projekt przez naszych inżynierów?

Zakres wsparcia jest ustalany indywidualnie z naszymi klientami. Kierujemy się zasadą, że chronimy poufność i interesy naszych klientów bez ujawniania powierzonych nam informacji bez zgody klienta. Staramy się być dobrymi doradcami, udzielać jasnych i zrozumiałych rad by klient mógł z naszym wsparciem podejmować świadome i trafne decyzje. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby klienta i ustawiać cele naszego wsparcia tak by je zaspokoić. Dysponujemy aktualną wiedzą z branży geotechniki i przekroczeń bezwykopowych. Zawsze postępujemy uczciwie i szczerze w swoich radach i rekomendacjach dla klientów. Staramy się doradzać w sposób odpowiedzialny tak by zdjąć odpowiedzialność z naszych klientów. Nasze wsparcie jest rzetelne i fachowe dzięki czemu nasi klienci mogą na nas liczyć w wielu sytuacjach.

Świadczymy m. in. takie usługi jak:

  • zbieranie ofert na prace specjalistyczne dla Inwestorów i Generalnych Wykonawców
  • czynny udział w negocjacjach i rozmowach technicznych po stronie Wykonawców robót specjalistycznych, Inwestorów i Generalnych Wykonawców
  • przygotowywanie prezentacji handlowych
  • opracowywanie analiz ekonomicznych i analiz ryzyka

Kto i jak korzysta ze wsparcia inżynierów 2D Projekt?

Inwestorzy i Generalni Wykonawcy:

Już na wstępnym etapie staramy się wspierać Inwestorów w doborze planu badań podłoża, wstępnych analizach technicznych i ekonomicznych. Po opracowaniu dokumentacji projektowej przygotowujemy wytyczne dla oferentów oraz kryteria wyboru partnetów do współpracy. Często uczestniczymy w rozmowach techniczno-handlowych chroniąc interesy naszych klientów.

Firmy Specjalistyczne (wykonawcze)

Regularnie współpracujemy z kilkoma firmami wykonawczymi specjalizującymi się realizacji robót geoinżynieryjnych. Przygotowujemy koncepcje, przedmiary oraz jeśli jest takie zapotrzebowanie – uczestniczymy w rozmowach techniczno-handlowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w ramach tzw. doradztwa?

W firmie 2D Projekt mamy zespół doświadczonych inżynierów z doświadczeniem w wielu dziedzinach. Prace specjalistyczne w ramach geotechniki czy metod przekroczeń bezwykopowych są skomplikowane i łatwo przeoczyć szczegóły, których pominięcie generuje nie raz poważne konsekwencje. Bazując na naszych doświadczeniach uważamy, że niezależnie od roli jaką Państwo pełnicie na kontrakcie warto jest mieć 2D Projekt w swoim zespole.

Jeśli widzicie Państwo zapotrzebowanie na wsparcie w dziedzinie geotechniki to zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.